dpcargo

DP Cargo Sp. z o.o

NIP: PL6312683354
Ul. Wiślana 18/13
Gliwice 44-119

mail@dpcargo.eu
tel. +48 601 277 527

Odwiedź nas:

GDP - Good Delivery Practice

Dobra praktyka dystrybucyjna

W DP Cargo przywiązujemy maksimum uwagi do bezpieczeństwa i jakości świadczonych usług transportowych. Bardzo istotna jest dla nas satysfakcja i poczucie klienta, że powierzone nam towary znajdują się w rękach specjalistów.  

W  DP Cargo od 2014 roku działamy w zgodzie z wytycznymi Komisji Europejskiej odnośnie Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej, kiedy rozpoczęliśmy działalność w sektorze przewozów farmaceutycznych. 
Wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością, który składa między innymi z procedur, systemu szkoleń i audytów wewnętrznych.
Zgodnie z jego założeniami nieustannie dążymy do doskonalenia w zakresie efektywności i bezpieczeństwa naszych pracowników i przewożonych dóbr. 
Wielokrotnie przeprowadzone audyty klientów oraz operatorów logistycznych działających w sektorze farmaceutyków i materiałów niebezpiecznych, z którymi współpracujemy potwierdzają zgodność standardów naszej firmy z  najwyższymi obowiązującymi aktualnie w branży transportowej. 

W dążeniu do doskonalenia procesów firmy DP Cargo wspiera nas zewnętrzna firma consultingowa w branży farmaceutycznej - EL Pharma Elżbieta Bętkowska. W zakres naszej współpracy wchodzą audyty zewnętrzne i wsparcie w funkcjonowaniu w warunkach wytycznych o Dobrej Praktyce Dystrybucyjnej. Wynikiem lat naszej współpracy jest sprawnie działający System Zarządzania Jakością przedsiębiorstwa, które od wielu lat bezpiecznie transportuje i przechowuje farmaceutyki i materiały niebezpieczne.