youtube DP Cargo

 

DP Cargo Sp. z o.o.
Ul. Wiślana 18/13
Gliwice 44-119
NIP: PL6312683354

 

facebook DP Cargo
linkedin DP Cargo
temperature controlled logistics
dpcargo.eu logo

PL | ENES

Oferta obejmuje transport towarów o wysokiej wartości między innymi dla branż: informatycznej, jubilerskiej, automotive czy highfashion. Sztywne zabudowy pojazdów tzw. hardbox gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa powierzonych ładunków. Ponadto wyposażenie antykradzieżowe naszych pojazdów to: wzmacniane zamki drzwi, własne plomby, dodatkowe kłódki, alarmy otwarcia drzwi. W ramach usługi transportu dóbr o wysokiej wartości współpracujemy z sieciami parkingów strzeżonych w całej Europie.

 

Specjalizacja DP Cargo to transport ładunków wymagających stałej kontroli temperatury. Nasze pojazdy zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa warunków przechowywania oraz integralność przewożonych dóbr dzięki zastosowaniu agregatów chłodniczych czołowych producentów jak Thermo King. Obsługujemy transport w zimnym łańcuchu 2°C - 8°C oraz w temperaturze otoczenia 15°C - 25 °C dla ładunków od 1 do 66 palet.

Główny obszar naszego działania obejmuje transport produktów medycznych. Lata doświadczeń w tej materii sprawiają, że oferowane rozwiązania cechuje dbałość o bezpieczeństwo i integralność przewożonych towarów. Personel jest okresowo szkolony z zakresu Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej - DPD dzięki temu transport produktów leczniczych odbywa się w zgodzie z wytycznymi komisji Europejskiej z dnia 15 marca 2015 mówiący o Dobrej Praktyce Dystrybucyjnej w transporcie leków. Nasza flota posiada komplet dokumentacji niezbędnej do przewozu farmaceutyków w tym: certyfikaty ATP, mapowania rozkładu temperatur na zabudowach w okresach letnim i zimowym, kalibracje czujników temperatury, wewnętrzny system kontroli stanu technicznego. Ponad to nasze pojazdy wyposażone są w systemy ostrzegania dla kierowców informujące o możliwych przekroczeniach temperatury na zabudowie jak i system informowania dyspozytorów. Więcej o polityce firmy i Systemie Zarządzania Jakością w transporcie farmaceutyków w zakładce GDP.

Transport Expresowy

Transport High Value

Tracking GPS floty DP Cargo dostępny dla klientów

Transport w temperaturze kontrolowanej

Transport farmaceutyczny

W DP Cargo wdrożyliśmy system monitoringu GPS, który obejmuje wszystkie nasze pojazdy, dzięki czemu mamy możliwość podglądu wielu parametrów naszej floty m. in.: pozycja pojazdu, prędkość, aktualna temperatura przestrzeni ładunkowej, odległość do celu podróży. System ten obejmuje również platformę dostępu dla klientów DP Cargo, gdzie wymienione wyżej funkcjonalności możecie Państwo przeglądać dla dedykowanego Wam pojazdu.

Pojazdy DP Cargo są obecne na terenie całej Unii Europejskiej co sprawia, że dysponujemy możliwościami odbioru towarów nawet w dniu zapytania i dostarczenia ich setki kilometrów dalej w Europie już na kolejny dzień! Usługa expresowej dostawy towarów na terenie całej Europy w wykonaniu DP Cargo cechuje wysoka priorytetyzacja przepływu informacji o położeniu pojazdu i estymowanego czasu dojazdu na miejsce przeznaczenia -dedykowany dyspozytor dostępny przez 24h na dobę oraz tracking online daje naszym klientom te możliwości.