youtube DP Cargo

 

DP Cargo Sp. z o.o.
Ul. Wiślana 18/13
Gliwice 44-119
NIP: PL6312683354

 

facebook DP Cargo
linkedin DP Cargo
temperature controlled logistics
dpcargo.eu logo

PL | ENES

DP Cargo działa w obszarze logistyki chłodniczej od 2014 roku. Od samego początku flota składa się tylko z pojazdów o zabudowach z kontrolą temperatury. Naszą specjalizacją jest przewóz medykamentów, materiałów niebezpiecznych oraz dóbr wysokiej wartości na trasach całej Unii Europejskiej.

Działalność w branży transportu farmaceutyków stawia wiele wyzwań przed naszym personelem. Przewóz ten charakteryzuje się najwyższym poziomem wymagań dotyczących taboru i pracowników biorących udział w tym procesie.
Codzienne wyzwania przed jakimi stają ludzie tworzący DP Cargo sprawiają, że odczuwamy satysfakcję z kolejnych zadań zakończonych sukcesem. 

DP Cargo to ludzie, którzy tworzą przedsiębiorstwo. Naszą najlepszą wizytówką jest wieloletnie doświadczenie i  profesjonalizm.

Współpracujemy z największymi operatorami logistycznymi i klientami z branży producentów farmaceutyków, którzy doceniają nas za tworzone rozwiązania logistyczne, cechujące się wysokim poziomem bezpieczeństwa i powtarzalną wysoką jakością usług. 

Trochę o wartościach, którymi się kierujemy. 

DP Cargo to ludzie, którzy tworzą logistykę chłodniczą. Warunki w jakich pracujemy mają być komfortowe, a atmosfera luźna, aby minimalizować stres wiążący się z pracą w warunkach szybko postępujących zmian jakie zachodzą podczas transportu. 

Flota i podejście do kwestii ekologii.

Jest dla nas niezwykle istotne, aby wpływ naszych działań na środowisko był jak najmniejszy. Wdrażamy wiele działań na różnych płaszczyznach, aby ten wpływ był minimalny. Możemy tu wymienić:
Nowoczesną flotę składającą się jedynie z pojazdów o normie emisji spalin Euro6d-temp.
Elektryczne pojazdy działające na obszarze około siedziby, które wykonują zadania związane z obsługą operacyjną firmy nie emitując grama szkodliwych substancji, gdyż są zasilane energią ze źródeł odnawialnych.
Pojazdy ciężarowe wyposażone w panele fotowoltaiczne, które pomagają utrzymać akumulatory w najwyższej sprawności dając tym samym duże oszczędności w paliwie i emisji szkodliwych substancji. 
Jest również wiele mniejszych działań na polu biurowym, o których możemy opowiedzieć w rozmowie, na którą zapraszamy do naszej siedziby.
Co chcemy podkreślić to fakt, że nasze działania cechuje możliwie minimalne obciążenie środowiska, żeby to osiągnąć sięgamy po wszelkie obecnie dostępne środki.