Nasz personel jest okresowo szkolony z zakresu DPD dzięki temu transport produktów leczniczych odbywa się w zgodzie z wytycznymi komisji Europejskiej z dnia 15 marca 2015 mówiący o Dobrej Praktyce Dystrybucyjnej w transporcie leków.

Monitoring GPS

W DP Cargo wdrożyliśmy system monitoringu GPS, który obejmuje wszystkie nasze pojazdy. Dzięki czemu mamy możliwość podglądu wielu parametrów naszej floty m. in.: pozycja pojazdu, prędkość, aktualna temperatura przestrzeni ładunkowej, odległość do celu podróży. System ten obejmuje również platformę dostępu dla klientów DP Cargo, gdzie wymienione wyżej funkcjonalności możecie Państwo przeglądać dla dedykowanego Wam pojazdu.

Sztywna zabudowa - BOX

Nasze usługi obejmują również transport towarów o wysokiej wartości między innymi dla branż: informatycznej, jubilerskiej, automotive czy highfashion. Zabudowy pojazdów w twardych ścianach gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa powierzonych ładunków. Ponad to wyposażenie naszych pojazdów to: wzmacniane zamki drzwi, własne plomby, dodatkowe kłódki. W ramach usługi transportu dóbr o wysokiej wartości współpracujemy z sieciami parkingów strzeżonych w całej Europie.

ZAPISZ SIĘ

kONTAKT

WYŚLIJ

ZAPYTANIE!
odpowiedź do 20minut!

Pojazdy

Nasza flota posiada komplet dokumentacji niezbędnej do przewozu farmaceutyków w tym: certyfikaty ATP, mapowania rozkładu temperatur na zabudowach w okresach letnim i zimowym, kalibracje czujników temperatury, wewnętrzny system kontroli stanu technicznego.Ponad to nasze pojazdy wyposażone są w alarmy dla kierowców informujące o przekroczeniach temperatury na zabudowie jak i system informowania dyspozytorów.

Jakość w transporcie chłodniczym

Sprawdź nas:

Specjalizacja DP Cargo to transport produktów medycznych wymagających stałej kontroli temperatury. Nasze pojazdy zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa warunków przechowywania oraz integralność przewożonych leków dzięki zastosowaniu agregatów chłodniczych czołowych producentów. Obsługujemy transport w zimnym łańcuchu 2°C - 8°C oraz w temperaturze otoczenia 15°C - 25 °C dla ładunków od 1 do 66 palet.

Transport Farmaceutyczny

Przewóz materiałów niebezpiecznych

Oferujemy przewóz materiałów ADR na terenie całej Europy włączając przeprawy morskie. Gwarantujemy, że nasz personel posiada przeszkolenie z zakresu transportu ADR, a pojazdy są wyposażone w niezbędny do tego typu przewozu sprzęt. Nasze wieloletnia praktyka sprawia, że oferowane w tym zakresie rozwiązania cechuje krótki termin realizacji oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Służymy również doradztwem z temacie przewozu materiałów niebezpiecznych po drogach ADR oraz przy przeprawach morskich IMDG.

To dostawy ładunków krytycznych czasowo na terenie całej Europy w ciągu maksymalnie 24 godzin przy wykorzystaniu dedykowanych pojazdów. W ramach tej usługi otrzymacie Państwo obsługę dyspozytora jak również najbardziej efektywne rozwiązania w zakresie transportu ekspresowego. Wysoki standard usług w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala gwarantować, że Wasz ładunek dotrze zawsze na czas.